Kolorowe występy, dziecięcy śmiech i niezwykła energia wypełniły Gminę Jabłonna podczas obchodów Dnia Dziecka.
Nasi uczniowie odbierali również gratulacje i nagrody w konkursach organizowanych przez naszą Gmina Jabłonna - lubelskie. Raz jeszcze gratulujemy!





