Uczniowie oddziału przedszkolnego, klas I i II wzięły dziś udział w warsztatach organizowanych we współpracy z KGW w Skrzynicach. Dzieci wykonywały świece. Był też czas na fajną zabawę.
Warsztaty wykonywania świec.
|
Zatrzymaj animacje
Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript
Informacje w sliderze |
|
|
|
|