W czasie warsztatów uczniowie klas ), I i II wykonali wielkanocne pisanki.W swojej pracy wykorzystali różnorodne materiały. Wybrane pisanki zostały zgłoszone do gminnego konkursu,, Najpiękniejsza pisanka ''.
|
Zatrzymaj animacje
Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript
Informacje w sliderze |
|
|
|
|